Cyp

Cypromus

Cypromus, lüks yatlar için akıllı güvenlik ürünlerine odaklı bir yazılım şirketidir. Merkezi Bodrum, Türkiye olan şirketimizin Seattle/Washington, Amerika’da da bir ofisi bulunmaktadır. Cypromus, halihazırda kullanmakta olduğunuz sistemlerle uyumlu bir akıllı güvenlik sistemini geliştiren ilk firmadır.

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?


Cypromus olarak teknenizdeki bütün mürettebatın ve konukların tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere Cyp Box ve Güvenli Hizmet Portal’ını geliştirdik. Son teknoloji ürünü olan sistemimiz hem Türkçe hem İngilizce ses tanıma özelliği olan ilk sistemdir.

Cyp Box, yetenekli tasarımcılar, mühendisler, kriminoloji uzmanları ve yat kaptanlarından oluşan bir ekip ile tasarlandı ve geliştirildi. Yazılım mühendislerimiz toplamda 40 yılı aşkın bir tecrübeyi bu ürün için biraraya getirdiler.

CEO ve Kurucu Üyemiz, teknoloji ve inovasyon konularına tutku ile bağlı bir kriminolog ve profesör. Cypromus’un CEO’su olarak vizyonu, güvenlik endüstrisinde devrim yaratacak bir ürün yaratmaktır.

Baş Mühendis ve diğer Kurucu Üyemiz ise bir teknoloji uzmanı. 30 yıldır, önde gelen teknoloji firmalarında karmaşık teknoloji problemlerinin çözümünde çalıştı, birçok önemli patente sahip oldu ve hergün karşılaştığımız bir çok teknolojik problemin çözümünü sağladı.

Yazılım Mühendisimiz ana dili Türkçe olan ve 20 yıllık yazılım geliştirme ve proje yönetimi tecrübesine sahip bir teknoloji tutkunu.

HİZMETLERİMİZ

Ürün Bilgisi


Cypromus, Cyp Box ve Güvenli Hizmet Portalı’nı her boyuttaki yata uyacak şekilde tasarladı. Cypromus hem İngilizce hem Türkçe olarak vereceğiniz komutlara yanıt verebilen ve sizinle etkileşime geçebilen tek güvenlik ürünüdür. Cypromus ayrıca müşterilerine anında ayarlanabilen güncellemeler, yönetimsel değişiklikler ve programlama imkanı veren kullanıcı dostu bir arayüz sunan ilk ve tek güvenlik firmasıdır. Her kutu en güncel Cyp Yazılımı, modifiye edilebilir donanım, lityum iyon piller (4000 mAh) ve AC Adaptör/Wi-Fi/Bluetooth desteği ile birlikte gelmektedir. Cypromus, ekonomik, enerji tasarufu ve data güvenliği sağlayan, ileri teknoloji ürünü bir sistemdir. Daha fazla bilgi için bize e-mail atın : info@cypromus.com

VİDEO ve FOTOĞRAF GALERİSİ

Cypromus Galerisi Yakında...

Cyp artık aramızda...

Akıllı Yat Güvenliği

BİZE ULAŞIN


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Amerika Telefon: +1 425 633 0123

Türkiye Telefon: +90 546 478 79 46

BODRUM / TÜRKİYE
SEATTLE / AMERİKA